«سفر در ارض دیوار برلین»، مصطفی آقابیگی

«سفر در ارض دیوار برلین»، مصطفی آقابیگی

«سفر در ارض دیوار برلین»، مصطفی آقابیگی

کتاب سفر در ارض دیوار برلین نوشته مصطفی آقابیگی است. نویسنده که مهندس مکانیک است در یک سفر کاری به به شهر میتوایدا می‌رود. میتوایدا شهری است کوچک در شرق آلمان در ایالت زاکسن.

نویسنده در این سفر فرصت داشته تا به نیمه‌ی کمتر دیده شده‌ی آلمان که تا ۲۷ سال پیش تحت عنوان آلمان شرقی کشوری با یک سیستم دولتی انحصارگرا بوده سفر کند و از آخرین بقایا و بازمانده‌های این دوران اطلاعاتی هرچند اندک کسب کند. شاید این سفر شبیه به همان گردشی در زمین باشد که ما را از گذشته‌های کسانی که پیش از ما بودند آشنا می‌کند؛ پیشینیانی که از ما قوی‌تر و دارای آثار بیشتری بودند اما با در پیش گرفتن راه اشتباه دستاوردهایشان هرگز برایشان سودی نداشته است. کتاب سفر در ارض دیوار برلین سعی می‌کند اطلاعاتی از وضعیت آلمان شرقی در دنیای امروز در اختیار خوانندگان بگذارد.

توضیح از سایت

 

دیدگاه (3)

 • مرتضی آقابیگی پاسخ

  متن کتاب روان نوشته شده ، نویسنده برادر بزرگ اینجاب هستن یکی از بهترین کتاب‌هایی هست که تا به حال مطالعه کرده‌ام اطلاعات بسیار مفیدی در رابطه با کشور آلمان چه از لحاظ دنیای امروز و همچنین از نظر تاریخ مخصوصا تاریخ آلمان شرقی در این کتاب ذکر شده است که هم برای مطالعه عمومی، هم برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و هم برای مطالعه تخصصی جذاب هست.
  سپاس از شما که اطلاعات مناسبی در رابطه با این کتاب در این صفحه منتشر کردین.

  1401-11-05 در 11:18 ق.ظ
  • m.javadfar پاسخ

   سلام. لطفا شماره تماس ایشون رو بفرمایید، برای تهییه کتاب

   1402-01-24 در 2:19 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه