« سفرهای آفریقایی من »، نوشته امینه اردوغان

« سفرهای آفریقایی من »، نوشته امینه اردوغان

« سفرهای آفریقایی من »، نوشته امینه اردوغان

امینه اردوغان بانوی اول که رئیس جمهور اردوغان را در سفر خود به ایالات متحده آمریکا (19-22 سپتامبر) برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد همراهی می‌کند، اولین بار کتاب “سفرهای آفریقایی من” را که در 20 سپتامبر منتشر کرد، با مراسمی که در 20 سپتامبر در ترک‌ائوی (خانه ترکیه) برگزار می‌شود، به همسران رهبران این کشور، سازمان ملل متحد و دیگر نمایندگان بین المللی، نمایندگان سازمان های غیردولتی و روسای نمایندگی‌های خارجی معرفی خواهد کرد.

امین اردوغان، در این کتاب، خاطرات خود از سفرهایش در سالهای 2014-2020 به 23 کشور آفریقایی یعنی الجزایر، گینه استوایی، اتیوپی، جیبوتی، سومالی، ساحل عاج، غنا، نیجریه، گینه، اوگاندا، کنیا، تانزانیا، موزامبیک، ماداگاسکار، سودان، چاد، تونس، موریتانی، مالی، جمهوری آفریقا جنوبی، زامبیا، گامبیا و سنگال است.

فروش این کتاب در ترکیه در ابتدای اکتبر آغاز می‌شود و همچنین توسط ناشران بین المللی به زبانهای انگلیسی ، فرانسوی، عربی و سواحیلی منتشر خواهد شد.

تمام حق امتیاز کتاب از طریق بازار صنایع دستی آفریقا و فرهنگ خانه صنایع دستی آفریقا که تحت حمایت امینه اردوغان در آنکارا تأسیس شده است، به عنوان توسعه، آموزش، بهداشت و پشتیبانی فرهنگی به زنان و کودکان آفریقایی می‌رسد و نشانه دوستی و همبستگی بین ترکیه و آفریقا خواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه