« سفر به انتهای دنیا »، جودی لین اندرسون، ترجمه علیرضا قدری

« سفر به انتهای دنیا »، جودی لین اندرسون، ترجمه علیرضا قدری

« سفر به انتهای دنیا »، جودی لین اندرسون، ترجمه علیرضا قدری

کتاب سفر به انتهای دنیا به عنوان یکی از بهترین کتابهای هفته ناشر از نیویورک معرفی شد. جودی لین اندرسون نویسنده پرفروش تایمز سه گانه May Bird با علم ، افسانه ، جادو و زیبایی عجیب عجایب روزمره می درخشد.

 

گراسی لاک وود با روحیه ، تمام زندگی خود را در کلیفدن ، ماین زندگی کرده است. او یک دختر معمولی در یک جهان غیر معمولی است: کسی که به پیروزی در جنگ داخلی کمک می کند.

 

از نظر گریسی ، همه چیز بسیار عادی است … تا اینکه ابری می آید که به دنبال برادر کوچکش سام می رود و زندگی در شهر کوچک خود را زیر و رو می کند.

چنین ابری بر بالای خانه گریسی ظاهر می شود ، خانواده معتقدند که این امر برای برادر کوچکتر بیمار سام ، ایجاد شده است. یک شانس آنها برای پیشی گرفتن از مرگ او عبور از “دنیای فوق العاده” است. پدر وی ، دانشمندی تا حدی غیر قابل اعتماد معتقد است که جهانی موازی وجود دارد ، جهانی که انسان بدون ابر مرگ و سایر خطرات موجود در دنیای خود رشد می کند. وقتی لاک وودها یک وینباگو را برای فرار از شهر خود به دنبال “دنیای خارق العاده” خریداری می کنند ، خوانندگان کتاب سفر به انتهای دنیا با یک ماجراجویی مدرن پر از سرگرمی و پر سرعت رو به رو می شوند. طرفداران “هری پاتر” از این فانتزی بزرگسالانه دلنشین ، تلخ و شیرین و همیشه باهوش لذت خواهند برد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه