آموزش عکاسی در سفر: «سفرنامه عکاس جوان»، داوود موسوی و آوا کائون

آموزش عکاسی در سفر: «سفرنامه عکاس جوان»، داوود موسوی و آوا کائون

آموزش عکاسی در سفر: «سفرنامه عکاس جوان»، داوود موسوی و آوا کائون

حتماً کارهای ساده‌تری هم از عکاس بودن در زندگی وجود دارد. البته من فکر می‌کنم هدفم در زندگی فقط عکاس شدن نبوده. هدفم این بوده که کسی باشم که داستانی برای تعریف کردن داشته باشد. کار شما از همین الان جست‌وجو کردن است. مأموریت شما دقیق دیدن، توجه به خودتان و دنیای اطرافتان و عکاسی است. همه چیز را یادداشت کنید. چیزهایی را که علاقه دارید جمع کنید. به شکل‌ها و خط‌ها توجه کنید. به چهره‌ها دقیق شوید. عکس بگیرید و الهام‌بخش دیگران باشید.

کتاب حاضر دارای شصت و شش صفحه‌ و شامل هفت پروژه است که نوجوانان را به جستجوگری و پرسشگری تشویق کرده و به آنها کمک می‌کند تا داستان‌ها و احساساتشان را در قالب تصویر، با دیگران در میان بگذارند.

کتاب «سفرنامه عکاس جوان» از عکاسی و داستانگویی تصویری استفاده کرده تا علاوه بر آموزش هنر عکاسی به نوجوانان، آن‌ها را با حقوق و دنیای اطراف خود آشنا کند. روشی که در این کتاب برای آموزش انتخاب شده به نوجوانان نقشی فعال در یادگیری می‌دهد؛ نوجوانان تنها خواننده، گیرنده و منفعل نیستند بلکه در فرآیند یادگیری به صورت فعال حضور دارند.

این کتاب حاصل چندین سال تجربه و همکاری با هنرمندان و برگزاری کارگاه‌های آموزش داستانگویی تصویری برای نوجوانان است که نویسندگان کتاب داوود موسوی و اوا کائون، آن را برای استفاده‌ی عموم در اختیار کانون عکاسان جوان قرار داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه