قوانین، شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

 

این تارنما متعلق به مرکز مطالعات سفرنامه و تحت نظارت و مدیریت این مجموعه می باشد.

تمام حقوق این مجموعه و برنامه محفوظ می باشد و انتشار مطالب آن، فقط در صورت ذکر منبع مجاز می باشد.

این مجموعه تاکید ویژه ای بر حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود دارد و رعایت حریم شخصی کاربران برای این مجموعه بسیار اهمیت دارد. به همین منظور، در این بخش درباره اینکه این تارنما چه اطلاعاتی را جمع آوری و چگونه از آن اطلاعات استفاده می کند توضیح داده می شود و همچنین درباره چگونگی ذخیره اطلاعات، حفظ و نگهداری آن شرح داده می شود.

 

*چه اطلاعاتی جمع آوری می کند

اطلاعاتی که کاربر در این تارنما ثبت می کند:

اطلاعاتی است که کاربر برای ورود یا ثبت نام یا ثبت نظر در این تارنما ثبت می کند. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی و ایمیل و شماره تلفن همراه می باشد که از کاربر دریافت می شود.

 

*چگونه از اطلاعات استفاده می کند

اطلاعاتی که کاربر در این تارنما ثبت می کند جهت احراز هویت او و ارائه خدمات به او می باشد همچنین در صورت نیاز و بروز مشکل، راه ارتباطی بین کاربر و این مجوعه می باشد.

کاربر با ثبت اطلاعات خود، اجازه دارد در قسمت نظرات سایت، نظر ثبت کند.

این مجموعه به هیچ وجه این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.

 

*چگونه اطلاعات را ذخیره و محافظت می کند

همواره این مجموعه بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران تاکید دارد. اطلاعات کاربران بر بستر وب و بر روی سرورهای داخلی و به صورت امن ذخیره و محافظت می شود.

این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار سازمان ها و شخص یا اشخاص ثالث قرار نمی گیرد مگر اینکه از سوی مراجع قضایی حکمی مبنی بر در اختیار گذاشتن اطلاعات ابلاغ شود در این صورت طبق قانون عمل می شود.

 

* نحوه انصراف کاربر از جمع آوری یا حذف اطلاعات او

کاربر می تواند از طریق پل های ارتباطی مجموعه، درخواست خود را مبنی بر حذف اطلاعات ، مطرح نماید تا مجموعه نسبت به حذف اطلاعات وی اقدام نماید.

 

*اطلاعات تماس

شماره تماس: 09013062806

ایمیل: info@safarvaname.ir

سایت: صفحه تماس باما